Willa ELIZA

Szczawnik 96
33-370 Muszyna
tel.: 502 699 765
e-mail: info@willaeliza.pl
www: www.willaeliza.pl
ilość miejsc: 18
Willa ELIZA - komfortowe noclegi w Muszynie. Nie jest tajemnicą, że dla wielu z nas góry są miejscem pełnym magii. Nikt również nie wątpi, że mają one dusze. Komfortowe wnętrza i świeże powietrze zadowolą każdego turystę spragnionego spokoju i relaksu, natomiast dostępne atrakcje (m.in. ruiny zamku w Muszynie, baseny w Muszynie) wypełnią czas nawet najaktywniejszym podróżnikom.
Położony w malowniczej dolinie Szczawnik (w gminie Muszyna) dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń zimą i latem. Tu coś dla siebie znajdą rządni wrażeń i szukający spokoju. Willa ELIZA zadba o wysoki komfort podczas Twojego pobytu.
Wszystkie pokoje są wyposażone w pełny węzeł sanitarny - indywidualną łazienkę, z toaletką, lustrem, kabiną prysznicową (gorąca woda) oraz kompletem czystych ręczników.
A po relaksującej kąpieli będziesz mógł obejrzeć swój ulubiony serial dzięki telewizji satelitarnej i odbiornikowi dostępnemu w każdym pokoju.
Pamiętając o spełnieniu wszelkich potrzeb naszych klientów zadbaliśmy również o dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego łączą internetowego.
Nasza willa dysponuje dużym wyborem łóżek, wraz z kompletem pościeli. Sam możesz w myśl starego przysłowia "tak sobie pościelić abyś się wyspał".

Na terenie naszego obiektu można skorzystać z sauny. A dla chętnych możemy także zorganizować kursy języka angielskiego lub niemieckiego.