Ośrodek Wypoczynkowy MIMOZA

ul. Nowa 4
33-370 Muszyna
tel.: (18) 307 08 09,668 827 816
e-mail: biuro@ow-mimoza.pl
www: www.ow-mimoza.pl
ilość miejsc: 80
Ośrodek Wczasowy Mimoza mieści się na terenie południowej części Polski w uroczej krainie zwanej Beskidem Sądeckim w mieście Muszyna (ok. 10 minut spacerem do centrum). Położenie obiektu u zbocza góry z ruinami zamku tak zwanej Baszty sprzyja wspaniałym warunkom stworzonym do wypoczynku i regeneracji sił. Świeże powietrze górskie w enklawie iglastej zieleni wraz z ciszą, która nas otula w połączeniu z naturą doskonale wpływa na zdrowie, inhaluje drogi oddechowe i podnosi dobre samopoczucie.
Ośrodek Wczasowy „Mimoza” mieści się na terenie południowej części Polski
w uroczej krainie zwanej Beskidem Sądeckim w mieście Muszyna (ok. 10 minut spacerem do centrum). Położenie obiektu u zboczu góry z ruinami zamku tak zwanej „Baszty” sprzyja wspaniałym warunkom stworzonym do wypoczynku i regeneracji sił. Świeże powietrze górskie w enklawie iglastej zieleni wraz z ciszą, która nas otula w połączeniu z naturą doskonale wpływa na zdrowie, inhaluje drogi oddechowe i podnosi dobre samopoczucie.
Otoczenie Ośrodka jest wyjątkowo atrakcyjne, w pełni przystosowane do wypoczynku rekreacyjno- rozrywkowego. W pobliżu znajduje się mini siłownia na wolnym powietrzu, Park Sensoryczny tak zwane Ogrody Zmysłów, Park Wodny ze zjeżdżalniami i brodzikami dla dzieci, amfiteatr, darmowe pijalnie wód mineralnych, rezerwaty i pomniki przyrody. Dawne cerkwie łemkowskie zachwycają swą architekturą, a ruiny zamku „Baszta” opowiadają przeszłość dawnego „Państwa Muszyńskiego” (5 min. spacerem od Ośrodka).
„Mimoza” to miejsce, które w zimie jest wspaniała bazą wypadową na „białe szaleństwo”- narty, snowboard, itp. Niedaleko znajduje się stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna- Wierchomla z najdłuższą w Polsce oświetloną trasą zdjazdową,- Szczawnik(ok. 5 km od Ośrodka). Godną polecenia jest sąsiadująca z nami perła polskich uzdrowisk Krynica- Zdrój z najdłuższą w Polsce koleją Gondolową, stacją Słotwiny i Azoty, miłośnikom spokojniejszej jazdy i dzieciom proponujemy stok Henryk.

Do dyspozycji Gości:
- ok. 80 miejsc noclegowych, zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje typu studio w formie apartamentów, szczególnie polecanych dla rodzin z dziećmi,
- na wyposażeniu pokoju TV SAT, radio, czajnik,
- wyżywienie: śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad i ciepła kolacja, istnieje, możliwość noclegu ze śniadaniem, ewentualnie śniadanie z obiadokolacją,
- korzystanie z terenu obiektu i urządzeń, takich jak stół do tenisa, bilard, miejsce do gry
w siatkówkę, koszykówkę, sala zabaw dla dzieci,
- przystosowane, zadaszone miejsce do biesiad przy ognisku, grill,
- przestronny taras widokowy,
- bezprzewodowy Internet na terenie budynku,
- bezpłatna wypożyczalnia rowerów,
- dzieci do lat 3 bez świadczeń gratis,
- parking na terenie Ośrodka, bezpłatny, ogrodzony, niestrzeżony,
- ośrodek przyjazny zwierzętom, koszt za dobę 5,00 zł (obowiązuje książeczka szczepień),
- dla grup zorganizowanych istnieje możliwość negocjacji niskich cen, duże promocje!
- doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy się o godz. 10:00

Zapraszamy serdecznie do Ośrodka Wczasowego „Mimoza” w nowej odsłonie, zapewniamy fachową obsługę dla każdego Klienta, obfite i smaczne posiłki, szeroki wachlarz ofert z zakresu rozrywki i nie tylko…Zawsze służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji Gości.